Stuktūrinis tinkavimas

Mūsų patyrusi komanda specializuojasi struktūrinio tinko dengimo paslaugose. Šis procesas dažniausiai yra atliekamas rankomis, tačiau mes suradome ir pritaikėme geresnį būdą, kuris sutaupo ne tik laiką bet ir retas, bet pasitaikančias žmogaus klaidas.

Mechaninis struktūrinio tinko purškimas tai inovatyvus būdas tinku padengti išorinių erdvių fasadus bei pasirūpinti vidaus apdaila (pvz laiptinės garažai). Tinką purškiant mechaniniu būdu darbas atliekamas sparčiau ir su mažesnėmis tinko sąnaudomis, nei tą patį darbą atliekant rankomis.

Struktūrinio tinko dengimas atliekamas su specialiu mechaniniu agregatu. Skirtingai nei plačiai naudojame pistolete su piltuvėliu, mūsų specialiame mechaniniame tinko purkštuve telpa daugiau nei 50 kg produkto. Tai užtikrina atliekamo darbo kokybę, efektyvumą ir sklandumą.

Be mechanišku būdų atliekamų struktūrinio tinko dengimo paslaugų mes taip pat tiekiame ir profesines konsultacijos paslaugas. Mes nesitikime, kad mūsų klientai žino viską apie apdailą ir tinkavimą, tad su malonumu dalinamės savo žiniomis ir pasiūlome geriausią individualiai pritaikytą sprendimą.

Vienas iš  dėmesio vertų aspektų yra išgaunama tinko raštas ir tekstūra. Purškiant struktūrinį tinką mechaniniu būdu, padengtas tinkas yra labiau pašiauštas nei darbą atliekant rankiniu būdų. Raštą taip pat įtakoja pasirinkta tinko frakcija. Paprastai frakcija būna nuo 1mm iki 3 mm. Pasirinkus smulkiausios frakcijos tinką, sienos privalo būti paruoštos kiek įmanoma lygiau, nes toks tinkas neužmaskuos sienų nelygumo. Todėl mes rekomenduojame rinkis 2 mm frakcijos struktūrinį tinką.


Ką reikia žinoti prieš purškiant tinka?

Tam, kad būtų geras tinko su siena surišimas bei užtikrinti, kad neatsirastų paviršiaus dėmių ir nelygumų, sieną būtina nugruntuoti su specialiu gruntu, kurio pigmentas būtų tuo artimesnės spalvos kaip tinkuojama struktūra.

Tinkamo metų laiko pasirinkimas taip pat turi didelę įtaką fasado darbams. Tinkamiausi metų laikai tinkavimui yra pavasaris, vasara arba ruduo – svarbiausia yra atsižvelgti į oro drėgnumą, kuris yra itin svarbi sąlyga sėkmingam tinkavimo procesui.

Tinkamai atliktas tinkavimas – dar ne pabaiga. Fasado priežiūra yra ne ką mažiau svarbi proceso dalis. Svarbu stebėti, kad ant paviršiaus nesusidarytų pelėsis ar nenutrupėtų dažai. Apleistas fasadas gali reikšti, jog visas padarytas darbas nuėjo veltui.

Parašykite mums žinute!


    X
    Parašyk mums!